programul de circulatie al mijloacelor de transport public in zona metropolitana Alba Iulia
Stația Caisului R
Linia | Ruta | Orele de plecare |
---|---|---|
302H | Unirea -> HCC -> Autogara | 07:04 |
302R | Electrica -> Autogara | 00:03 05:34 06:04 13:44 15:04* 18:04 19:54 21:49 |
302T | Totoi | 08:04 |
406R | Ampoi 2 -> Centru -> Gara | 07:20 14:55* |
*Circulă doar în perioada școlii | ||
SÂMBĂTĂ - DUMINICĂ | ||
302T | Totoi | 05:34 08:04 13:44 16:34 20:34 |
406R | Ampoi 2 -> Centru -> Gara | 09:40 16:50 |